LogowanieRejestracja

O nas

Nasza oferta skierowana jest zarówno do plantatorów indywidualnych, grup producenckich jak i do przedsiębiorstw z branży ogrodniczej i obejmuje:

  • Wsparcie merytoryczne w zakresie doboru technologii i odmian do nowych nasadzeń
  • Wsparcie w zakresie optymalizacji nawożenia i ochrony istniejących plantacji konwencjonalnych i ekologicznych
  • Kompleksowe doradztwo obejmujące opracowanie założeń technologicznych, dobór odmian, rekomendacje nawożenia oraz harmonogram bieżącej ochrony i biostymulacji w połączeniu ze stałym nadzorem nad plantacją
  • Badania wdrożeniowe produktów nawozowych, preparatów poprawiających parametry ryzosfery, biostymulatorów oraz środków ochrony roślin
  • Testy wegetacyjne nowych produktów i technologii
  • Profesjonalne szkolenia tematyczne z zakresu agrotechniki roślin sadowniczych
  • Doradztwo w organizacji szkoleń, konferencji oraz warsztatów

dr hab. Zbigniew Jarosz

Albert Zwierzyński

Pracownik naukowy Katedry Uprawy i Żywienia Roślin Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, specjalista z zakresu mineralnego żywienia roślin oaz biostymulacji, doświadczony sadownik, twórca licznych projektów doradczych, m.in. współzałożyciel i prowadzący projekt “Grupa truskawkowa”. Współwłaściciel Doradcy Jagodowego Sp. z o.o. Autor wielu artykułów do czasopism branżowych. Od wielu lat współpracujący w terenie z licznymi gospodarstwami sadowniczymi.

Doświadczony praktyk w zakresie uprawy truskawek. Współzałożyciel i współtwórca systemu doradczego ‘ Grupa Truskawkowa’. W czasie licznych spotkań i szkoleń, przybliża tematykę związaną z uprawą polową truskawek. Jest autorem lub współautorem wielu artykułów poświęconych tematyce uprawy truskawek i prowadzenia plantacji. Specjalista z zakresu systemów nawodniania plantacji oraz kontaktu w terenie z plantatorami.

Scroll Up